Specjalista HelpDesk/Administrator IT - z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

M&M Księgi Rachunkowe Sp. z o.o.

01-833 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko Specjalisty HelpDesk/Administrator IT. Firma zajmuje się outsourcingiem informatycznym - zazrządamy infrastruktura informatyczną firm.

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

- Odbieranie telefonicznych połączeń, e-maili od klientów

- Rejestrowanie zgłoszeń w systemie helpdesk

- Pomoc użytkownikom w zakresie rozwiązywania problemów związywanych z komputerem oraz urządzeniami peryferyjnymi

- Bieżące wspieranie w pracy użytkowników w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych

- Samodzielne rozwiązywanie problemów użytkowników związanych ze sprzętem komputerowym oraz z funkcjonowaniem systemu informacyjnego

- Dokumentowanie konfiguracji systemów i oprogramowania

- Monitorowanie wydajności, dostępności i bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci

- Planowanie aktualizacji i rozwoju systemów, sieci i oprogramowania

- Tworzenie rekomendacji udoskonaleń infrastruktury firmowej

Kandydat aplikujący na wymienione stanowisko powinien spełnić następujące wymagania:

- Doświadczenia w pracy jako Administrator Systemów Windows lub Linux (warunek konieczny)- Znajomość systemu operacyjnego Windows lub Linux na poziomie administratora- Znajomość rozwiązań zarządzania pamięciami masowymi SAN- Zaawansowana znajomość technologii Internetowych obejmująca TCP/IP, DNS, SNMP, HTTP oraz SSL- Praktyczna znajomość technologii sieciowych obejmująca Ethernet, VLAN, listy dostępu, routing oraz zasady bezpieczeństwa- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów technicznych

Mile widziane:

- Chęć stałego pogłębiania wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii

- Dobre umiejętności komunikacji słownej i pisemnej

- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację słowną i pisemną.

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz inforpraca

Wymagania

- Doświadczenia w pracy jako Administrator Systemów Windows lub Linux (warunek konieczny)
- Znajomość systemu operacyjnego Windows lub Linux na poziomie administratora
- Znajomość rozwiązań zarządzania pamięciami masowymi SAN
- Zaawansowana znajomość technologii Internetowych obejmująca TCP/IP, DNS, SNMP, HTTP oraz SSL
- Praktyczna znajomość technologii sieciowych obejmująca Ethernet, VLAN, listy dostępu, routing oraz zasady bezpieczeństwa

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów technicznych

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym w Warszawie oferującym komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems