specjalista-handlowiec

KAREM

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sklep Plusa w Raciborzu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. sprzedaży sprzętu i usług telefonii komórkowej
Jeśli:
• Wiesz, że ludzie Cię lubią i potrafisz ich przekonać do siebie?
• Masz pomysł jak sprzedawać i docierać do klienta?
• Chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie uzależnione od rezultatów
To świetnie!
Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!
Pomożemy Ci:
• Zdobyć wiedzę o produktach i usługach telefonii komórkowej
• Osiągnąć doświadczenie i umiejętności w sprzedaży usług telekomunikacyjnych (zapewniamy ciekawe cykliczne szkolenia)
• Rozpocząć bądź kontynuować ścieżkę kariery zawodowej
Do podstawowych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
• aktywna sprzedaż oferowanych produktów i usług
• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań
• Łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy z ludźmi
• Dbałość o odpowiedni poziom obsługi klienta
• Umiejętność analizy potrzeb klienta
• Motywacja do pracy z nastawieniem na rezultat
• Chęć rozwoju
Dodatkowymi atutami będą
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość produktów i usług telefonii komórkowej
• znajomość technik sprzedaży

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Obecnie od 15 lat prowadzi na zasa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż