Specjalista Global Mobility z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty Global Mobility z językiem niemieckim.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie i doradztwo przy zarządzaniu międzynarodowymi zasobami ludzkimi.
Najważniejsze obowiązki:
  • Pomoc i wsparcie dla pracowników organizacji w obszarze Global Mobility:
relokacja, polityka wynagrodzeń i uregulowania prawne, współpraca z dostawcami usług
  • Administrowanie zadaniami, przygotowywanie danych płacowych i urlopów oraz zarządzanie dokumentami
  • Tworzenie raportów dotyczących wszystkich usług Global Mobility

WYMAGANIA
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie w dziale HR albo Global Mobility
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z poufnymi danymi

KORZYŚCI
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę z pakietem świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, Fundusz Społeczny)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności zawodowe

Numer referencyjny: 1-11-42782/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.