In Temporis Polska Sp. z o.o.

Specjalista elektryk

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

W ramach współpracy z naszym Klientem - firmą produkcyjną poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Specjalista Elektryk

Zakres obowiązków:

• Kontrolowanie i utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn,

• Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń,

• Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii,

• Nadzór nad naprawą i konserwacją urządzeń,

• Nadzorowanie obszarów UR i eliminowanie zjawisk potencjalnie niebezpiecznych,

• Planowanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń, nadzór nad realizacją przeglądów prewencyjnych,

• Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,

• Prowadzenie i systematyczne uzupełnianie dokumentacji eksploatacyjnej maszyn i urządzeń technicznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: elektryka, mechanika i budowa maszyn

• Znajomość rysunku technicznego,

• Znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki, hydrauliki,

• Doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym,

• Mile widziane posiadanie uprawnień SEP (elektryczne, energetyczne i gazowe dla dozoru),

• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Klient oferuje:

• Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Niezbędne narzędzia pracy,

• Całościowy pakiet socjalny,

• Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.