Specjalista e-marketingu (AdWords / SEO / Obsługa Klienta)

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom jest polską firmą odnoszącą sukcesy na świecie i obsługującą już ponad 1200 hoteli. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe w tym pozycjonowanie i kampanie PPC. Profitroom jest Certyfikowanym Partnerem Google oraz TripAdvisor.

W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonych specjalistów ds. marketingu internetowego, którzy będą realizować przynajmniej dwa z wymienionych obowiązków:

  1. Pozycjonowanie i optymalizacja stron klienów oraz raportowanie wyników.
  2. Planowanie, konfiguracja, przeprowadzanie i raportowanie kampanii PPC (głównie AdWords).
  3. Bieżący kontakt z klientami w zakresie planowania i realizacji kampanii.

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i młodym zespole
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Dopłaty do karty MultiSport
  • Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne

Wymagania

  • Doświadczenie w branży SEO na podobnym stanowisku lub indywidualne sukcesy w pozycjonowaniu stron internetowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu, obsłudze oraz optymalizacji kampanii AdWords
  • Znajomość obsługi systemów typu CMS – np. Wordpress
  • Podstawy HTML/CSS/PHP/MySQL

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media