Specjalista działu utrzymania maszyn - 1 zmiana - Widzew

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:
- samodzielne ustawianie i regulacja parametrów pracy maszyn
- drobne zakupy części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
- zapewnienie najlepszego możliwego stanu technicznego maszyn i urządzeń dla utrzymania ciągłości produkcji
- dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy
- nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne na terenie zakładu
- nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
- współudział w inwentaryzacjach okresowych
- nadzór nad parkiem maszynowym w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii oraz regulacji i przezbrojeń

TEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

- dokładności i zaangażowania
- skrupulatności
- doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej

OFERUJEMY:

- umowę o pracę (bezpośrednie zatrudnienie)
- pracę na 1 zmianę (7.00 - 15.00)
- bardzo dobrą atmosferę w pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim używając przycisku ’Aplikuj’.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: TUR/LK/LDZ/2020/08
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.