Specjalista działu handlowego

Michael Page

Nadarzyn, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty Działu Handlowego. Osoba, która dołączy do firmy będzie miała szansę nauczyć się specyfiki pracy w order management, rozwinąć się ramach organizacji i pracować w zgranym zespole.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, zajmującego się produkcją wysokiej jakości produktów poszukuję kandydata na nowe stanowisko Specjalisty Działu Handlowego.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientem biznesowym w celu zapewnienia dostawy towaru na czas.
  • Rejestracja zaakceptowanych zamówień, sporządzanie dokumentów magazynowych (WZ)i sprzedaży (faktur VAT)
  • Współpraca z działami handlowymi w zakresie prawidłowości wprowadzania danych klientów
  • Bieżąca współpraca ze specjalistą ds. finansowych w sprawie blokady zadłużonych klientów
  • Dbanie o dobre relacje z klientami i innymi pracownikami firmy
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji klienta

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe najlepiej o profilu logistyka, finanse lub zarządzanie
  • Min. Roczne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Nastawienie na rozwój oraz pracę zespołową
  • Znajomość programu Excel na poziomie średnio- zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne, nauka angielskiego
  • Praca w Nadarzynie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nadarzyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page