Specjalista / Dział projektów i dokumentacji

ZPUE S.A.

Włoszczowa, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji projektowej;
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń;
  • Uzgadnianie z klientami i biurami projektów szczegółów technicznych dotyczących wykonywanej dokumentacji.
  • Dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: elektrotechnika)
  • Wiedza z zakresu budowy i zasady działania urządzeń elektrycznych;
  • Znajomość obsługi programów graficznych AUTO CAD lub równoważnych;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość języka obcego – angielskiego lub niemieckiego;
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć własnego rozwoju.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;

Prezentacja firmy

ZPUE S.A. produkuje urządzenia do linii kablowych i napowietrznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne