Specjalista ds. zarządzania zmianą

Osadkowski S.A.

Bierutów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ścisłe
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za samodzielnie podejmowane decyzje i konsekwencja w realizowanych działaniach
  • Otwartość na zmianę w otoczeniu biznesowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera - MS Office
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania procesami
  • Wiedza i doświadczenie min. z jednego obszaru: IT, sprzedaż, marketing, logistyka, księgowość
  • Znajomość narzędzi do mapowania procesów (Bizagi, Visio, Adonis)
  • Znajomość narzędzi typu ERP, CRM, TMS

Zakres zadań:

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych zgodnie z notacją BPMN
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej i funkcjonalnej realizowanych inicjatyw
  • Współpraca w ramach realizowanych projektów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Termin składania aplikacji: 04.05.2018

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka, Praca Kadra zarządzająca