Specjalista ds. zarządzania systemem jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ozorków, Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ozorków, Łódź

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Pełnomocnika systemu zarządzania jakością
  • Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością
  • Nadzór nad certyfikacją i standaryzacją produktów
  • Doskonalenie wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej wyrobów
  • Współpraca z centralą firmy w Niemczech oraz z zewnętrznymi partnerami (zaimplementowanie systemu jakości w oparciu o istniejące rozwiązanie jednostki centralnej w Niemczech)
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Ścisła współpraca z działem produkcji
  • Prowadzenie audytów dostawców
  • Prowadzenie regularnych szkoleń jakościowych dla pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: preferowane kierunki techniczne i/lub system zarządzania jakością
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu systemem jakości
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca ścisłą współpracę z centralą w Niemczech
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość aktów prawnych dot. Ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie mailowo poprzez portal HRLINK lub osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Numer referencyjny: ISO/E/OZ/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.