Specjalista ds. Zarządzania Projektami

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria

Firma Balans Poland Sp. z o. o. specjalizująca się m.in. w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta - dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa z branży tworzyw sztucznych - pracownika na stanowisko:

Zadania na w/w stanowisku pracy:

• udział w kompleksowym zarządzaniu projektami,

• bezpośredni kontakt z Klientem,

• obsługa systemu produkcyjnego MRP na poziomie realizowanych projektów,

• ścisła współpraca z działami produkcji, jakości, logistyki oraz partnerami z centrali firmy w Niemczech

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne,

• praktyczna znajomość zasad prowadzenia projektów,

• znajomość zasad zarządzania kosztami oraz ryzykiem w projektach,

• znajomość reguł działania przedsiębiorstwa produkcyjnego,

• praktyczna znajomość środowiska Microsoft Office 2012 w szczególności Ms Project,

• umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz samodzielnego podejmowania decyzji,

• umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,

• otwartość na współpracę oraz komunikatywność,

• bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

• gotowość do wyjazdów zagranicznych,

• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,

• prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane :

• wykształcenie wyższe techniczne o kierunku przetwórstwo tworzyw sztucznych,

• doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• znajomość podstawowych technologii produkcyjnych i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• praktyczna znajomość środowiska MRP

Oferujemy:

• udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,

• bezpośrednią współpracę i kontakt z dużymi koncernami międzynarodowymi,

• kontakt z bardzo zaawansowaną i nowoczesną technologią,

• szeroki zakres możliwości własnego rozwoju oraz budowy doświadczenia zawodowego w branży,

• system dodatkowych pozapłacowych świadczeń pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV oraz listu motywacyjnego.

Odpowiadamy jedynie na wybrane zgłoszenia.