Specjalista ds. Zarządzania Projektami Zagranicznymi

Enchem

55-040 Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów w ścisłej współpracy z kierownikiem i innymi działami firmy,
  • Monitorowanie przebigu prac i wykonywanie zadań,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Weryfikacja planowanych i ponoszonych kosztów,
  • Planowanie budżetów i harmonogramów,
  • Przygotowanie dokumentacji i raportów z przebiegu prac i wyników pracy,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w projektach.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość j. węgierskiego i/lub szwedzkiego,
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra organizacja własnej pracy, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma Enchem jest nową Polską spółką w WSSE "INVEST-PARK" w Podstrefie K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Reklama / Komunikacja