Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami (Nr Ref.: ZN 1601/2015)

Amabud Sp. z o.o.

09-402 PŁOCK, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AMABUD Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko

Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami
Nr Ref.: ZN 1601/2015

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- zarządzanie/administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych
- kontakt z klientami
- organizację i kontrolę wykonania świadczonych usług na nieruchomościach
- prowadzenie rozliczeń oraz przygotowywanie i prowadzenie zebrań wspólnot
- rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez właścicieli mieszkań
- kontakty z urzędami i dostawcami

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, kierunki: zarządzanie nieruchomościami, budownictwo, architektura lub pokrewne;
- doświadczenie zawodowe na stanowisku zarządcy nieruchomości,
- znajomość zagadnień związanych z administrowaniem budynkami
- znajomość praktyk oraz dobrych zasad rynku nieruchomości dla wskazanego obszaru;
- wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- otwartość, komunikatywność,
- umiejętność budowania zaufania i bardzo dobrych relacji z klientami,
- umiejętność organizacji własnej pracy,
- umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem ZN 1601/2015

AMABUD Sp. z o.o.

W treści aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

\\\"Realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu\\\"<br/><br/>Firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena