Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kontrola bieżącej produkcji pod względem jakościowym, oraz jego ciągłe doskonalenie,
  • tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie przez zespół,
  • raporty jakościowe,
  • szkolenie z obszarów systemu i zasad jakościowych pracowników firmy,
  • współpraca z wewnętrznymi działami w zakresie poprawy jakości.
  • Sprawdzanie zgodności opakowań ze wzorcem i kartą produktu
  • Współudział w rozpatrywaniu reklamacji jakościowych oraz podejmowanie działań korygujących, a także kontrola ich skuteczności
  • przygotowywanie analiz, statystyk dotyczących reklamacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ; jakość, inżyniera produkcji, mile widziane studia podyplomowe kierunkowe- zarządzania jakością,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontroli jakości, w firmie produkcyjnej z branży FMCG,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego ( mile widziane )
  • praktycznej znajomości norm serii ISO 9001; ISO22000( lub pochodne);
  • ISO14001oraz narzędzi jakościowych,
  • dobra znajomość język angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Prezentacja firmy

Zagranicza firma produkcyjna - produkcja opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca na produkcji