Specjalista ds. zarządzania jakością Żary

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Żary

Główne zadania na stanowisku:
• analiza przyczyn i opracowywanie działań korygujących dla niezgodności zewnętrznych
i wewnętrznych z wykorzystaniem pracy zespołowej oraz metod i technik zarządzania jakością,
• zapobieganie powstawaniu niezgodności,
• przyjmowanie, rejestrowanie i analizowanie reklamacji zewnętrznych, sporządzanie raportów 8D,
• prowadzenie procesu reklamacji z dostawcami,
• przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
• doskonalenie i aktualizowanie dokumentacji systemu zarządzania jakością wg ISO 9001,
• kontakt z klientami w sprawie reklamacji,
• nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wiedza z zakresu SPC, kart kontrolnych,
• wiedza z zakresu metod i technik rozwiązywania problemów,
• uprawnienia audytora wewnętrznego wg norm serii ISO 9001
• mile widziana znajomość i doświadczenie związane z normą ISO TS 16949 lub VDA 6.3,
• umiejętność współpracy w grupie,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod firmą Klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
• przyjazną atmosferę w pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• szkolenia i kursy językowe

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.