Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
Tubądzin Management Group Sp. z o.o. z siedzibą w Cedrowicach Parceli k. Ozorkowa, spółka będąca częścią Grupy Tubądzin - polskiego lidera w produkcji płytek ceramicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania flotą samochodową

Miejsce pracy: Cedrowice Parcela - gm. Ozorków, pow. Łódź

Firma Tubądzin poszukuje pracownika na stanowisko

Lokalizacja: Cedrowice Parcela (woj. Łódzkie)

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem i administrowaniem flotą samochodową firmy (w tym: współpraca z firmami leasingowymi, serwisami i towarzystwami ubezpieczeniowymi)
  • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów, eksploatacją oraz terminowością przeglądów
  • Bieżące monitorowanie pracy pojazdów, zabezpieczenie floty w sytuacjach awarii
  • Ewidencja pojazdów służbowych i kart paliwowych
  • Organizacja obsługi technicznej i ubezpieczeń pojazdów
  • Monitorowanie przestrzegania obowiązujących procedur Polityki Flotowej
  • Realizacja zamówień na nowe samochody oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej niezbędnej w przypadku sprzedaży samochodów służbowych po zakończeniu ich eksploatacji
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji dotyczącej floty samochodowej
  • Kontrola i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty samochodowej
  • Współpraca przy przygotowywaniu rozwiązań z zakresu zarządzania operacyjnego flotą oraz przygotowywanie propozycji modyfikacji przyjętych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administrowaniem flotą samochodową oraz eksploatacją pojazdów (doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane)
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, w tym podstaw konstrukcji, serwisu samochodów osobowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Obowiązkowość, zaangażowanie

Oferujemy m.in.:

  • Pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i kreatywnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań,
  • Możliwość ciekawej współpracy w ramach projektów realizowanych w Dziale,
  • Poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin.

Prosimy o przesłanie CV wraz z pisemna zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Zachęcamy do wysyłania ofert (CV podpisane imieniem i nazwiskiem) za pomocą przycisku Aplikuj.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"