Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Tarczyński S.A.

Bielsko-Biała, Katowice, śląskie

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

SZJ/03/2019

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z technologią żywności (technologia mięsa) lub zarządzaniem jakością;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie zaawansowanym;
  • biegłość w zakresie wymagań norm ISO 9001, BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego;
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej wg IFS/BRC;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów;
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • gotowość do pracy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej.

Opis stanowiska:

  • stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości;
  • przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji;
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych;
  • szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP;
  • pobieranie i wysyłanie próbek do badań;
  • rozpatrywanie reklamacji;
  • odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych;
  • prowadzanie ilościowej i jakościowej ewidencji wytworzonych odpadów;
  • współpracy z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości;
  • reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
    - prywatna opieka medyczna LUXMED
    - bezpłatna stołówka,
    - karta Multisport
    - ubezpieczenie na życie
    - bony i paczki świąteczne
    - dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
  • Umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.