Opis stanowiska pracy

Poltent Sp. z o.o. Od 9 lat działa na rynku reklamy outdoorowej. W chwili obecnej jest wiodącym producentem reklamy dmuchanej.
W związku z ciągłym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty ds. zaopatrzenia

Nr ref. Spz10/02
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Główne zadania:
• składanie i terminowa realizacja zamówień surowców
• wyszukiwanie i tworzenie potencjalnych list dostawców, pozyskiwanie ofert i ich analiza,
• monitorowanie i optymalizacja zapasów magazynowych,
• udział w planowaniu produkcji,
• zlecanie transportu na dostawy i nadzór nad jego realizacją
• współpraca z dostawcami w zakresie przedstawiania wymagań dotyczących przedmiotu dostawy, dokumentów, terminów;
• udział w inwentaryzacjach;
• ścisła współpraca z działem realizacji zamówień.

Wymagania

• co najmniej rocznego doświadczenia w obszarze zakupów
• wykształcenia minimum średniego technicznego
• dobrej znajomości języka angielskiego (kontakt z zagranicznymi dostawcami)
• dobrej znajomości środowiska Windows (w szczególności Excel)
• umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
• odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy.

Prezentacja firmy

Firma Poltent jest producentem reklamy pneumatycznej, od 8 lat ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji