Specjalista ds. zaopatrzenia

Astri Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 00-716, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- planowanie i realizacja zakupów materiałowych oraz sprzętu technicznego, w tym na potrzeby realizowanych projektów;
- monitorowanie i prowadzenie ewidencji stanu magazynowego;
- zbieranie i analiza ofert na materiały i sprzęt techniczny;
- prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupu i dostawy materiałów oraz sprzętu technicznego;
- udział w tworzeniu procedur dotyczących zaopatrzenia na poziomie całego przedsiębiorstwa.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne);
- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny;
- umiejętności związane z planowaniem, logistyką, magazynowaniem materiałów oraz obchodzeniem się ze sprzętem o wysokiej wartości;
- wysokie zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
- zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie;
- doświadczenie w branży elektronicznej, optycznej i/lub mechatronicznej.

Prezentacja firmy

Astri Polska jest firmą badawczo-rozwojową działającą w branży te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie