Specjalista ds. Zaopatrzenia

Dolmeb Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

Dolmeb sp. z o.o. jest producentem mebli lakierowanych farbami pigmentowymi dla IKEA. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, ciekawą pracę umożliwiajacą rozwój i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego wydziału w Świdnicy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia.

Zakres obowiązków

- realizowanie zakupów według przyjętych założeń

- prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych

- utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień

- nadzorowanie terminowości zamówień

- analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku dostaw w celu znalezienia alternatywnych źródeł dostaw

- poszukiwanie możliwości redukcji kosztów zakupów

- doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata

- umiejętnośc pracy w zespole

- umiejętność swobodnej pracy w środowisku Office

- język angielski w stopniu biegłym

- prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w pracy z systemem zintegrowanym a w szczególności systemem Impuls będzie traktowane jako dodatkowy atut.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.