Specjalista ds. Zaopatrzenia

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Łódź

Zatrudnienie na zastępstwo na okres około 2 lat

Zadania:

  • Planowanie i zamawianie komponentów do produkcji i współpraca z dostawcami
  • Nadzór nad zapasami komponentów oraz aktualizacja zużycia
  • Wyszukiwanie nowych dostawców pod szczególne potrzeby fabryki
  • Terminowe dostawy komponentów zgodnie z planem produkcyjnym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość podstawowych procesów logistycznych
  • Znajomość programów klasy ERP ( mile widziany SAP)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na okres zastępstwa w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Możliwość korzystania z dodatkowej opieki zdrowotnej, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.