SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W MATERIAŁY

Aptiv Services Poland S.A.

Jeleśnia, śląskie

Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.
Aby wesprzeć nasz zespół znajdujący się w Jeleśni, aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleśnia

Obowiązki:

  • Analiza struktur zapasów
  • Codzienny kontakt z dostawcami
  • Przygotowanie i analiza zamówień do dostawców
  • Praca z systemami: Kanban, JIT, Pull System, Pay on use

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra  znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Wiedza z zakresu metod i technik zarządzania zapasami
  • Wiedza dotycząca zasad funkcjonowania MRP / MRPII
  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Więcej na stronie: Aptiv.com