Specjalista ds. zaopatrzenia produkcji

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

OPIS STANOWISKA

  • Zapewnienie kompletnej i terminowej dostawy surowców i opakowań do fabryki w Grodzisku Mazowieckim
  • Bieżący monitoring statusu zamówień i statusu realizacji dostaw (surowce i opakowania)
  • Zapewnienie optymalnej wielkości zapasów: surowców i opakowań- zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Współpraca z jednostkami planistycznymi i zakupowymi w celu optymalizacji łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych
  • Współpraca ze specjalistami do spraw zakupów w celu zapewnienia optymalnego poziomu zapasów surowców i opakowań
  • Utrzymanie ciągłości produkcyjnej oraz kontrola stanów magazynowych
  • Wprowadzanie zleceń do systemu ERP
  • Składanie i monitorowanie zamówień zakupu surowców i opakowań
  • Analiza przewidywań sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych
  • znajomość programu SAP
  • umiejętność pracy w środowisku MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • orientacja na klienta wewnętrznego

OFERUJEMY

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie sektora FMCG;
  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport/Flexipass, polisa na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS)
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia