Specjalista ds.zaopatrzenia oraz kontaktów z kontrahentami hurtowymi (francuski, włoski,niemiecki)

Impart

30-302 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma IMPART należy do europejskiej grupy handlowej Euro-Deal posiadającej wieloletnie doświadczenia w handlu międzynarodowym głównie w Europie Środkowej oraz Wielkiej Brytanii.
Grupa specjalizuje się w handlu hurtowym towarem typu RETOURWARE.

Obecnie poszukujemy pracowników do działu hurtowego na stanowisko:

Asystent ds.zaopatrzenia oraz kontaktów z kontrahentami hurtowymi (francuski, włoski,niemiecki)

Miejsce Pracy: Kraków

Nr. Ref: AHI/14

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

-koordynowanie dostaw i przygotowywanie dokumentów wewnętrznych

-utrzymywanie relacji handlowych

-pozyskiwanie kontaktów handlowych

-przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-kreatywną pracę zapewniającą brak monotonii

-możliwość pracy z zagranicznymi kontrahentami

-samodzielność oraz możliwość tworzenia własnych rozwiązań

Ze względu na dwuetapowy sposób rekrutacji prosimy o kontakt wyłącznie poprzez składane CV pod wskazany adres Email.Zgłoszenia telefoniczne oraz osobiste nie będą uwzględniane.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Swojego aktualnego CV

· nazwa CV – Imię i Nazwisko

· numer referencyjny oraz imię i nazwisko obowiązkowo prosimy umieszczać w temacie emaila

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Wymagania

Od osób zatrudnionych na wspomnianym stanowisku oczekujemy:

-biegłej znajomości języka angielskiego oraz jednego z języków europejskich (francuski, włoski,niemiecki).

-minimum Wykształcenia wyższego

-minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta

-biegłej znajomość Internetu oraz pakietu Office

-umiejętności pracy pod presją czasu

-motywacji do pracy w handlu

-dociekliwości

-innowacyjności, kreatywności i poczucia humoru

Prezentacja firmy

Firma IMPART należy do europejskiej grupy handlowej Euro-Deal pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca