Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

AURATOR Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań kandydata należeć będzie m.in:

1. Generowanie i dostarczanie zamówień do dostawców
2. Prowadzenie postępowań na zakup materiałów (wraz z przygotowaniem specyfikacji zamówień.
3. Rejestrowanie/monitorowanie realizacji dostaw materiałów od dostawców.
4. Aktualizowanie listy kwalifikowanych dostawców (co najmniej raz w roku dokonywać ich oceny)

Wymagania

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata,
2. Znajomość rynku branży technicznej,
3. Język angielski - poziom komunikatywny (znajomość w mowie i piśmie)
4. Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
5. Umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach,
6. Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie