Specjalista ds. zamówień publicznych

Project Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą inżynieryjno-konsultingową, która specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy oraz pomocy przy realizacji projektów z branży energetycznej.

Ze względu na ciągły rozwój oferowanych przez nas usług poszukujemy osoby, która doradzałaby naszym klientom w sprawach związanych z poprawnym przeprowadzeniem procedur przetargowych oraz tworzyła niezbędne w tym zakresie dokumenty.

Główne zadania:

• Przygotowanie wzorów dokumentów przetargowych do projektów inwestycyjnych we współpracy z Działem Technicznym (SIWZ, załączniki formalne do SIWZ, wzór umowy).

• Przygotowanie umów na roboty budowlane, usługi projektowe i dostawy.

• Przygotowywanie ofert do przetargów publicznych, zgodnie z SIWZ i ustawą „Prawo Zamówień Publicznych”.

• Prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów publicznych.

• Monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert.

• Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

Wymagania

Wymagania :

• Wykształcenie: wyższe (kierunek: prawo, administracja , zamówienia publiczne lub techniczne)

• Doświadczenie zawodowe związane z pracą w zamówieniach publicznych w szczególności w prowadzeniu procedur (SIWZ, wzory umów, ogłoszeń, pism);

• Znajomości przepisów ustawy: Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie.

• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie

• Umowa o pracę

• Możliwość rozwoju, szkolenia

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na sukces

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą inżynieryjno-konsultingową, która od wielu lat zajmuje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie