Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku

Specjalista ds. zamówień publicznych

Od: Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku
Miejsce pracy: Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku informuje o naborze na stanowisko:

I. Nazwa i adres jednostki: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1,80-751 Gdańsk

II. Stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych

Wymiar etatu: 1,0

III. Niezbędne wymagania od kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • co najmniej trzy letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu Prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego - w zakresie niezbędnym do udzielenia zamówień na roboty budowlane,
  • znajomość języka angielskiego w tym zawodowego,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet Microsoft Office: Word i Excel

IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  • umiejętność wykorzystywania przepisów w praktyce,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu i przy często zmieniających się dyspozycjach,
  • dokładność i staranność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalne, w tym komunikatywność.
  • kompetencje językowe – precyzja językowa,
  • wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy.

V. Zadania wykonywane na stanowisku:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy, usługi i roboty budowlane (opracowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przygotowanie projektów umów, udział w pracach komisji przetargowej, prowadzenie korespondencji z Wykonawcami)
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i ich analiza,
  • opracowywanie i przesyłanie sprawozdań z udzielonych zamówień do Urzędu Zamówień Publicznych,
  • kontrola zgodności udzielanych zamówień z prawem zamówień publicznych i ustawą o finansach publicznych,
  • współpraca z obsługą prawną PFB oraz innymi działami w zakresie udzielania zamówień publicznych,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z regulaminem zamówień publicznych poniżej 30 000 EURO obwiązującym w Instytucji,
  • prowadzenie ewidencji udzielanych zamówień.

VI. Wymagane dokumenty:

  • CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) lub kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. (oświadczenie znajduje się na stronie internetowej BIP Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku)
  • Informacja dla kandydata dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2016 r. Dz. U. Poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że:

1) Administratorem Danych Osobowych jest Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk.

2) Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie obecnej rekrutacji oraz podjęcie działań przed zawarciem umowy.

3) Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4) Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są przepisy art. 22 (1) Kodeksu Pracy oraz w przypadku dobrowolnego podania innych danych niż wynikających z przepisów prawa zgoda kandydata.

VI. Termin złożenia dokumentów: do 6 maja 2018 r.

Dokumenty można złożyć: pocztą na adres Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1 80-751 Gdańsk(decyduje data stempla pocztowego) lub poprzez przycisk "Aplikuj".

Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.