Specjalista ds. zamówień publicznych w dziale rtv-agd-foto-multimedia

P.H.P.U. Zuber

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Z naszego doświadczenia wynika, że idealnym kandydatem jest  osoba, która posiada doświadczenie  i bardzo dobrą wiedzę techniczną w sprzedaży produktów z branży: RTV-AGD- FOTO-MULTIMEDIA
  • Praca polega na przygotowaniu ofert przetargowych w ramach zamówień publicznych pod względem technicznym z wyszukaniem najniższej na rynku ceny zakupu. Praca nie polega na samodzielnym wyszukiwaniu ofert handlowych w internecie lub droga telefoniczną. Dysponujemy własną bazą zamówień publicznych. Obsługujemy wyłącznie sektor tzw. „budżetówki”. Do obowiązków handlowca należy przygotowanie bezbłędnej oferty handlowej poprzez dobór produktów w najniższej cenie spełniających wymagania Zamawiającego opisane w tzw. SIWZ. Po wygraniu przetargu handlowiec dokonuje samodzielnych zakupów zgodnie z podpisaną Umową.
  • Praca bezstresowa pod nadzorem Menagera z pomocą asystentów handlowców.

Wymagania

  • Oczekujemy od kandydatów doświadczenia i wiedzy technicznej w branży audio-video-AGD-Foto z uwzględnieniem najnowszych technologii, kreatywnego myślenia, umiejętności negocjacyjnych, umiejętności rozwiązywania problemów oraz samodzielności  w pracy, biegłej znajomości komputera oraz pakietu office.
  • Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie na stanowiskach handlowca, sprzedawcy, reprezentanta handlowego lub sprzedawcy na portalach internetowych.
  • Mile widziana znajomość rynku dystrybutorów w Polsce sprzętu RTV-AGD-Foto oraz projektorów i tablic multimedialnych do zastosowań szkolnych.
Oferujemy:
  • Pracę stacjonarną we Wrocławiu od pn.-pt. w godz. 9.00-17.00.
  • Zapewniamy pełny cykl szkoleń z zakresu zamówień publicznych.
  • Po 3 miesięcznym stażu praca na umowę o pracę na stanowisku „specjalisty ds. zamówień publicznych” z dobrą podstawą oraz z wysokim wynagrodzeniem zależnym od wygranych przetargów. Nasi najlepsi handlowcy zarabiają powyżej 5000zł brutto.
  • Oferujemy dodatkowy pakiet opieki medycznej.

Prosimy o przesłanie CV i LM za pomocą przycisku aplikowania, w którym prosimy szczegółowo opisać swoje doświadczenie zawodowe z uwzględnieniem naszych wymagań.
Odpowiadamy na każdą sensowną ofertę pracy.
Nas do pracy  motywują nas wyłącznie pieniądze oraz satysfakcja z ich zarabiania!

Prezentacja firmy

przetargi na dostawy sprzętu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie