Specjalista ds. Zamówień Publicznych / Przetargów

Maxico Sp. z o.o.

Warszawa - Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rozwijajaca się firma z branży RTV poszukuje osoby na stanowisko
Specjalisty ds Zamówień Publicznych / Przetargów

Do głównych zadań osoby na rzeczonym stanowisku będzie należało:

-Wyszukiwanie przetargów i zapytań ofertowych
-Przygotowywanie i składanie ofert oraz dobór odpowiednich produktów
-Prowadzenie korespondencji z zamawiajacym - redagowanie pism i wniosków
-Nadzór nad dokumentacją w takcie postępowania i po jego zakończeniu
-Poszukiwanie nowych klientów – przesyłanie ofert, obsługa i utrzymywanie relacji

Wymagania

Oczekiwania:

-Wysokie zdolności organizacyjne, dokładność i skrupulatność
-Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu
-Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi / biznesowymi
-Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
-Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku o będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Maxico Group Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż w kilku branżach: proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, następnie Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi