Opis stanowiska pracy

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Firma zbudowała swoje kompetencje w branżach teletechniki, teleinformatyki, oprogramowania dzięki wielu zrealizowanym projektom dla administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych. Kluczowym odbiorcą oferty firmy jest sektor: budowlany, edukacji, instytucji rządowych, samorządowych, służb mundurowych. Atutem wyróżniającym firmę MAXTO jest kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie konsultacji, integracji, projektowania, wdrożenia rozwiązań IT oraz późniejszego serwisu i utrzymania.

W związku z rozwojem Działu Zamówień Publicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych/przetargów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych,
  • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej,
  • Kompleksową obsługę postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego,
  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych,
  • Współpracę z działem handlowym oraz działem prawnym.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Praktyczną znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w zamówieniach publicznych,
  • Silną dbałość o szczegóły,
  • Zdolność do organizowania, priorytetyzacji pracy oraz dotrzymywania wyznaczonych terminów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Ambitne i ciekawe zadania.

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura