Specjalista ds. zamówień publicznych (przetargów informatycznych)

Magic-IT

30-611 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:•wyszukiwanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
• przygotowywanie formalnych wniosków, pism związanych z postępowaniem przetargowym
• przygotowywanie ofert
• współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Technicznym podczas określenia ofert
• nadzór nad poprawnością dokumentacji przetargowej
• przygotowywanie raportów związanych z prowadzoną działalnością

Wymagania

Oczekiwania:
• znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych
• min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• mile widziane doświadczenie na rynku informatycznym
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
• znajmość obsługi pakietu Microsoft Office

Prezentacja firmy

<br/>Informacje o nas ... <br/>Co nas motywuje? Jakie są nasze prioryte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Aktrakcyjne premie od każdego zamówienia, mozliwość pracy zdalnej.
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna