Specjalista ds. Zamówień (Order Handler)

Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży automatyki przemysłowej, poszukuje dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. Zamówień.

Opis stanowiska:

- Koordynacja procesu zamówień w systemie SAP i nadzór nad ich realizacją,
- Planowanie dostaw,
- Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji,
- Przygotowanie faktur posprzedażowych,
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami,
- Kontrola stanu zapasów,
- Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy,

Wymagania:

- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek niezbędny),
- Znajomości systemu SAP jest dodatkowym atutem,
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- Zaangażowania, inicjatywy oraz dynamiki w rozwiązywaniu bieżących problemów i
powierzonych zadań,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Samodzielności w działaniu,

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
- Prywatna opieka medyczna,

Prezentacja firmy

Firma Yokogawa została założona w 1915r. w Tokio. Od początku dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka