Specjalista ds. zamówień i logistyki

Galeria Wnętrza Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownika biura - Specjalisty ds. zamówień i logistyki

Zakres obowiązków:

- sporządzanie zamówień i kontakt z dostawcami;

- pośrednia obsługa klienta (e-mail, telefon);

- koordynacja prac montażowych;

- współpraca z magazynem.

Oferujemy:

- klimat i warunki pracy na wysokim poziomie;

- atrakcyjne wynagrodzenie etatowe i prowizyjne;

- szkolenia produktowe i sprzedażowe we Włoszech, Francji i Niemczech.

Zainteresowanych podjęciem pracy w stabilnej i prestiżowej firmie

prosimy o składanie aplikacji zawierających:

- życiorys,

- list motywacyjny,

- aktualne zdjęcie,

- referencje z dotychczasowych miejsc pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości zagadnień pracy biurowej,

- wysokiej kultury osobistej,

- dobrej znajomości języka angielskiego,

- odpowiedzialności i rzetelności.

Dodatkowymi atutami kandydata będą:

- wiedza na temat współczesnego designu oraz

- znajomość zagadnień i specyfiki prac wnętrzarskich.

Prezentacja firmy

Galeria Wnętrza od ponad 15 lat specjalizuje się w imporcie i spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa