Specjalista ds. Zakupów

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie , śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Monitorowanie terminów i wielkości dostaw
  • Opracowywanie dokumentacji dot. reklamacji jakościowych
  • Dokonywanie oceny dostawców zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wewnętrznymi politykami
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień handlowych i prawnych z dziedziny handlu krajowego
  • Znajomość obsługi systemu SAP
  • Znajomość aplikacji WORD i EXCEL
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności przeprowadzania analizy ekonomicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy