Specjalista ds. zakupów

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1137679

Naszym Klientem jest międzynarodowa medyczna firma, która rozwija we Wrocławiu swoje centrum usług wspólnych. Od wielu lat wspiera klientów na całym świecie w zakresie opieki medycznej, badań naukowych oraz dostarcza artykuły użytkowe. To, co wyróżnia firmę, to fenomenalna atmosfera, realne możliwości rozwoju oraz bogaty pakiet benefitów.

Aktualnie na prośbę naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko Purchasing Specialist with English.

Zakres obowiązków

Pracując na tym stanowisku będziesz częścią zespołu wsparcia zaopatrzenia w sektorze Life Science. Do Twoich codziennych obowiazków należeć będzie wsparcie menedżerów w kontakcie z dostawcami oraz interesariuszami. Będziesz odpowiedzialny za zadania i procesy w ramach zarządzania podstawowymi danymi i informacjami o dostawcy, a także za administracyjne wsparcie w systemie SAP.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w procesach zakupowych (1-3 lata, operational procurement), wykształcenia wyższego, znajomości systemu SAP lub Oracle a także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy?
Na tym stanowisku możemy zaofeorwać długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę, duże możliwości rozwoju (awanse pionowe i poziome), oraz ogromny pakiet benefitów, jakiego prawdopodobnie nie ma żadna inna firma we Wrocławiu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy