Specjalista ds. zakupów

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • poszukiwanie dostawców (cały świat)
  • negocjacje cenowe
  • ustalanie kontraktów
  • realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości
  • tworzenie procedur i instrukcji procesów związanych z procesem zakupowym
  • udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców (lokalne i regionalne)
  • utrzymanie poprawności danych w ERP
  • uczestnictwo w projektach
  • bliska współpraca z działami inżynierii, projektowym oraz logistyką
  • samodzielność w pracy codziennej
  • zgłaszanie możliwości usprawnień w organizacji

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - w firmie produkcyjnej w zakupach korporacyjnych
  • znajomość procesów Supply Chain, doświadczenie w prognozowaniu
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość systemu COMARCH ERP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w negocjacjach cenowych (cost down)
  • doświadczenie w pracy projektowej mile widziane

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z naszym Klientem
  • umowę o pracę na zastępstwo na okres ponad roku z możliwością przedłużenia
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pracę w zespole projektowym - 80 % czasu pracy przy projektach
  • wdrożenie do pracy, szkolenia
  • benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.