Specjalista ds. zakupów

Actio HR Sp. z o.o.

Wejherowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bożepole Wielkie

Wymagania:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
Bardzo dobra znajomość MS Office – Excel,
Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub planowania produkcji w firmie produkcyjnej,
Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Samodzielność w działaniu.

Obowiązki:

Zapewnienie dostępności komponentów do produkcji,
Nawiązywanie współpracy oraz budowa relacji z dostawcami,
Analiza ofert dostawców i wybór najlepszej oferty,
Planowanie produkcji,
Planowanie zakupów wg harmonogramów i potrzeb,
Planowanie łańcucha dostaw,
Optymalizacja wielkości dostaw oraz poziomu zapasów,
Wprowadzanie do systemu informatycznego dostaw,
Przygotowywanie raportów, zestawień.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
Samodzielne stanowisko,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
Bogaty pakiet socjalny,
Współpracę z liderami w branży.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym ZOP/10/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Prezentacja firmy

Poszukiwanie pracy we współpracy z ACTIO HR stanowi doskonałą alt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie