Specjalista ds. zakupów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja strategii zakupowej dla poszczególnych kategorii
  • Zarządzanie relacjami z klientem wewnętrznym
  • Współpraca w ramach struktur regionalnych
  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów
  • Współpraca z dostawcami
  • Badanie i analiza rynku, przygotowywanie zapytań ofertowych, porównywanie ofert, przygotowywanie rekomendacji
  • Negocjacje warunków współpracy z dostawcami
  • Wdrażanie nowych dostawców i produktów
  • Szukanie nowych rozwiązań, innowacji
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji na potrzeby firmy i klientów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na systemach zakupowych (mile widziana Ariba)
  • Umiejętność wyszukiwania dostawców i prowadzenia negocjacji
  • Analityczne myślenie
  • Komunikatywność i otwartość

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, dodatkowe benefity
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dogodna lokalizacja biura

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials