Specjalista ds Zakupów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds ZakupówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analizowanie ofert i nadzór nad realizacją zamówień
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców
  • Kalkulacje kosztów zakupów oraz negocjacje z dostawcami
  • Współpraca z innymi działami w firmie – dział techniczny, logistyka
  • Optymalizacja łańcucha dostaw
  • Racjonalizacja specyfikacji zakupowej, wybór dźwigni zakupowych
  • Odpowiedzialność za stworzenie, publikację i wysyłanie zapytań ofertowych w zainicjonowanych postępowaniach w ramach zarządzanej kategorii
  • Tworzenie strategii kategorii zakupowych
  • Udział w procesie wsparcia czynności zakupowych (pomiar efektywności, raportowanie na potrzeby centrali itp.)
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Przygotowywanie analiz, prezentacji oraz sprawozdań

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Szybkość działania i podejmowania decyzji w stresowych sytuacjach
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Systematyczność
  • Samodzielność
  • Nastawienie na cel

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Dynamiczne środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.