Specjalista ds. Zakupów

Displate

Warszawa, mazowieckie

Displate
Displate was founded in Poland in 2013. We are a global e-commerce platform that offers content creators a new way of selling their designs and where everybody comes for metal posters with graphics they love. Our mission? We allow people to collect their passions! Displate is home to everyone who lives and breathes a good design. Which is a whole lot of people – we’ve already sold 3 million posters and counting! Displate gross revenue is 104,2 mln USD in 2020 in comparison to 33,9 mln USD in 2019 and year on year 3X (Total Order Value).

We got more than 350 talented people working across all teams: our headquarters & manufacture in Warsaw, Poland, and our Austin branch in Texas, USA. Our employment growth is 95,6%.

Our next step is to conquer the galaxy! Who’s in?

Miejsce pracy: Warszawa

Firma GWD Concept Sp. z o.o. - właściciel start-upów: Displate.com i PosterPlate.com - zrzesza artystów/ grafików/ designerów z całego świata i oferuje ich grafiki w postaci wydruków wysokiej jakości na blachach. Naszymi głównymi rynkami są: USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa realizacja zakupów produktów i usług;
  • weryfikacja, wybór i współpraca z dostawcami produktów i usług;
  • negocjacje cen i warunków współpracy;
  • kompletowanie dokumentów zakupowych;
  • gospodarka stanami magazynowymi;
  • logistyka dostaw;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami;
  • rzetelne reprezentowanie firmy.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z firmami zewnętrznymi;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • wysokie zdolności analityczne, nastawienie na realizację celów;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • uczciwość, sumienność, operatywność, zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Realne możliwości rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się start-upów w Europie,
  • Pracę w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet medyczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.