Specjalista ds. Zakupów

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę i implementację procedur zakupowych z koncentracją na obszarze usług, elementów MRO, a także komponentów,
  • Procesowanie zapytań ofertowych i ofert,
  • Prowadzenie spotkań z kontrahentami, prezentowanie wniosków i rekomendacji,
  • Organizacja i koordynowanie warsztatów dla dostawców,
  • Renegocjowanie i usprawnianie warunków współpracy, obsługa reklamacji,
  • Global/Local sourcing,
  • Analiza rynku zakupowego i strategii zakupowych,
  • Ocena dostawców.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia w obszarze zakupów – preferowane w obszarze indirect
  • Ambicji i asertywności,
  • Orientacji na Klienta,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (~B2)
  • Biegłości w obsłudze komputera (MS Office, SAP),
  • Elastyczności i gotowości do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej i dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym;
  • Umowę o pracę na pełny etat (8:00-16.00);
  • Wysoką stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Codzienny realny kontakt z językiem obcym;
  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive