Opis stanowiska pracy

• udział w tworzeniu oraz wdrażaniu globalnej strategii zakupowej firmy w obrębie grup asortymentowych
• dbanie o długofalową współpracę z dostawcami oraz rozwój dostawców
• utrzymanie poziomu wskaźników zakupowych na założonym poziomie (cena, jakość, poziom obsługi, terminowość dostaw, płatność)
• dokonywanie okresowej oceny dostawców oraz działania z niej wynikające
• pozyskiwanie nowych dostawców
• prowadzenie negocjacji zakupowych
• optymalny wybór dostawcy i oferty z uwzględnieniem całokształtu wymagań w zakresie kosztów, specyfikacji, jakości, terminu dostawy, logistyki, ceny i innych wymaganych kryteriów
• udział w rozwiązywaniu codziennych problemów z zakresu dostaw

Wymagania

• ukończone studia wyższe (techniczne lub zarządzanie łańcuchem dostaw)

• przynajmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu negocjacji zakupowych

• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

• samodzielność i inicjatywa w działaniu

• umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z dostawcami

• nastawienie na realizację celów

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku

• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

• bardzo dobra atmosferę pracy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa