IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Zakupów

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Stryków k. Łodzi

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Definiowanie i kierowanie rozwojem i realizacją lokalnych strategii zaopatrzenia
  • Pozyskiwanie, dobór nowych materiałów i dostawców oraz otwieranie / zamykanie kont dostawców
  • Porównywanie ofert dostawców, raportów kosztów i wartości projektów
  • Zapewnianie optymalizacji zaopatrzenia i ogólnej wydajności dostawcy
  • Spotkania z dostawcami i przedstawicielami kont, ustalanie stawek negocjacyjnych, aktualizowanie zatwierdzonej listy dostawców, wraz z finalizowaniem ocen wydajności dostawców
  • Realizacja globalnych zamówień na materiały oraz składanie zamówień na urządzenia i wyposażenie z harmonogramów zamówień
  • Monitorowanie jakości / wydajności dostawców i opracowywanie strategii doskonalenia, w celu zapewnienia realizacji potrzeb biznesowych
  • Wprowadzanie usprawnień w procesach zaopatrzenia oraz rozwiązywanie problemów związanych z dostawcami, jakością produktu, wwystawianiem faktur, płatnościami, zarządzaniem bazą danych
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy kosztów komponentów i procesów produkcyjnych stosowanych przez naszych dostawców w celu zapewnienia najwyższej jakości przy najniższym koszcie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Świadomość handlowa i znajomość biznesu z silnymi umiejętnościami negocjacyjnymi
  • Umiejętność budowania skutecznych relacji i zaufania względem klientów, dostawców i interesariuszy
  • Umiejętność pracy w zespole nastawionym na wzajemny szacunek i zaufanie
  • Zdolność wykorzystywania swoich doświadczeń w praktyce
  • Mile widziana znajomość systemu Oracle
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Jasno określoną ścieżkę awansu i rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy (OK System)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Difinansowanie do wypoczynku
  • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bogate zaplecze socjalne
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego
  • Miłą atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.