Specjalista ds. Zakupów

Gi Group Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Miejsce pracy: Siedlce

Zadania:

• Wdrażanie strategii zakupowej
• Pełna odpowiedzialność za wyniki dostępności, jakości i kosztowe kontraktowanych dostawców.
• Przeprowadzanie przetargów, negocjowanie umów i kontraktacja dostawców.
• Analiza rynku, portfolia dostawców, produktów i logistyki w kontekście potencjałów optymalizacyjnych.

Wymagania:

• Preferowane wyższe wykształcenie ekonomiczne, marketingowe lub techniczne.
• Mile widziane doświadczenie zawodowego w zakupach w branży elektrycznej, mechanicznej lub budowalnej
• Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Pracę w dużej, międzynarodowej firmie z kapitałem szwajcarskim.
• Atrakcyjne wynagrodznie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
• Szeroki wachlarz szkoleń produktowych i zakupowych.
• Wysoki standard dostępnych biur, pomieszczeń socjalnych i narzędzi do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.