Specjalista ds. Zakupów

Fibrain Sp. z o.o.

Rogoźnica, podkarpackie

Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o. Fibrain Sp. z o.o.
Fibrain Group is the Polish leading manufacturer in the field of ICT systems, fiber optic telecommunications and FTTH solutions. Over the years of a coordinated development strategy, oriented at designing and implementing innovative solutions, has elevated Fibrain Group to the position of a leader in the fiber optic telecommunications market in Poland and provided the potential to build a global company. Our products are manufactured in four factories located in Poland, whose total area amounts to 18 000 m2.

Fibrain's HR policy involves commitment of an each employee who can develop his abilities and professional career. Therefore, the aim of Fibrain is to create the best working environment in which employees feel valued. We are the company, which often employ young, open-minded as well as creative people.

Miejsce pracy: Rogoźnica

Zadania:

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami produktów i usług, wyszukiwanie nowych kontrahentów
  • Negocjowanie warunków
  • Nadzorowanie aktualnego stanu magazynowego, stanu zamówień, utrzymywanie optymalnego stanu magazynowego
  • Bieżąca analiza rynku

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w Dziale Zakupów bądź Logistyki na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilna pracę na umowę o prace w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia doskonalące umiejętności

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)'.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.