SPECJALISTA DS ZAKUPÓW

VVF Sp. z o.o.

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie:

- zapewnienie dostępności materiałów,

- optymalizacja procesu zakupów przy zagwarantowaniu niezbędnej jakości,

- rozwijanie poszczególnych asortymentów,

- rozwijanie współpracy i codzienny kontakt z dostawcami,

- negocjacje warunków współpracy z dostawcami,

- tworzenie zamówień w programie SAP i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,

- nadzór nad terminowością realizacji zamówień, rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawą,

- prowadzenie audytów dostawców,

- monitoring i analiza rynku dostawców wraz ze sporządzaniem raportów.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- preferowane wykształcenie wyższe,

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- biegła znajomość j. angielskiego warunkiem niezbędnym, mile widziana znajomość innych języków obcych,

- wiedza z zakresu importu i eksportu produktów,

- biegła znajomość pakietu MS Office,

- znajomość programu SAP - mile widziane,

- umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

Firma VVF Sp.z o.o. jest częscią grupy przemysłowej VVF Ltd od wielu lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie