Specjalista ds. zakupów

NT Industry Sp. z o.o.

Orzesze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Orzeszu, zatrudni osobę na stanowisko:

SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • za optymalną kosztowo i terminową realizację zakupów materiałowych (produkcyjnych tj. stal, hydraulika, pneumatyka, elektryka, elementy złączne itp.)
  • pełną obsługę łańcucha dostaw: badanie rynku, zapytania, oferty, wybór dostawcy, negocjacje, zamówienia
  • kontakty i relacje z dostawcami oraz stałą poprawę warunków współpracy z dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe techniczne)
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego zakupowca (branża konstrukcje stalowe)
  • doświadczenie z zakresu współpracy z dostawcami w kwestiach negocjacji handlowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • biegła znajomość programów MS Office
  • zdolności analityczne; duże zaangażowanie w realizowane zadania
  • konsekwencja w działaniu i dążenie do celu, sumienność, komunikatywność
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów przy założonych zadaniach
  • mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

Prosimy o aplikowanie wyłącznie osoby spełniające powyższe kryteria.

Oferujemy:

  • stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie