Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Niepołomice

Obowiązki:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Porównywanie ofert, negocjacje i wybór dostawców
  • Przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców
  • Bieżący nadzór nad statusem prowadzonych działań zakupowych
  • Dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów, pod kątem wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności
  • Okresowe renegocjacje obowiązujących warunków handlowych
  • Współpraca z korporacyjną organizacją zakupową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne/ekonomiczne)
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zakupowym w międzynarodowej firmie (najlepiej o produkcyjnym profilu)
  • Biegła znajomość j.angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego)
  • Umiejętność prowadzenia procesu zakupowego dla różnych grup materiałowych/kategorii zakupowych dla zakupów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra orientacja w obszarze finansów oraz zmysł techniczny
  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, opiekę medyczną
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: S/02/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.