Specjalista ds.Zakupów

Arche Consulting

Niepołomice , małopolskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie zapytań ofertowych, porównywanie ofert i wybór dostawców,
• przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców,
• bieżący nadzór nad statusem prowadzonych działań,
• dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów, pod kątem wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności,
• okresowe renegocjacje obowiązujących warunków,
• współpraca z korporacyjną organizacją zakupową.

Wymagania

• min 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zakupowym w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
• biegła znajomość j. angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego
• wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne),
• umiejętność prowadzenia procesu zakupowego dla różnych grup materiałowych/kategorii zakupowych,
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
• dobra orientacja w obszarze finansów oraz zmysł techniczny,
• gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie