Specjalista ds. zakupów

Armatura Kraków S.A.

Kraków, małopolskie

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • Uzgadnianie warunków dostaw, terminów dostaw, warunków płatności, wymagań jakościowych.
  • Obsługa systemu ERP w zakresie procesu realizacji zakupów.
  • Realizacja zamówień zakupu, oraz nadzór nad procesem ich realizacji.
  • Prowadzenie i egzekwowanie reklamacji jakościowych generowanych przez odpowiednie komórki.
  • Weryfikacja i rozliczenie dokumentów księgowych krajowych i importowych.
  • Przygotowywanie raportów dla potrzeb wewnętrznych oraz zewnętrznych instytucji.
  • Dokonywanie okresowej oceny dostawców, prowadzenie ich kwalifikacji.
  • Budowa bazy dostawców.
  • Przygotowywanie oraz zawieranie umów z dostawcami.

Oczekiwania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu zakupów importowych oraz krajowych.
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomości nowoczesnych technik negocjacyjnych.
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy z różnymi kulturami handlowymi.
  • Mile widziana znajomość systemu ERP.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne).
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.